Любиш гуляти? Тепер з Bitwalking на цьому можна заробляти

Нову валюту Bitwalking можна буде заробляти ходьбою.

Минулого тижня стартап Bitwalking заявив про початок тестування нової валюти, яку можна заробляти за допомогою ходьби. В системі вже зареєструвалось більше 100000 користувачів.

Уявіть собі крокомір, який перетворює ваші кроки в гроші. Bitwalking – це новий додаток, що дозволяє одночасно поліпшити здоров’я і заробляти.

 Bitwalking

Заробляти криптовалюту BW можна за допомогою мобільного додатку Go!
У світі з’явилася нова криптовалюта – долари Bitwalking. На відміну від інших подібних валют, таких як Bitcoins, її можна заробити ходьбою.
Генерується валюта за допомогою програми в смартфоні, яка підраховує кроки його користувача. Люди отримуватимуть по одному криптодолару за кожні 10000 кроків. Це приблизно вісім кілометрів.
Спочатку учасники цієї схеми зможуть витрачати зароблене в інтернет-магазинах або ж міняти криптодолари на готівку.
Автори цього проекту Ніссан Бахар і Френкі Імбессі вже залучили понад 10 млн доларів США в якості початкового фонду для реалізації своєї ідеї.
В основному це пожертвування японських інвесторів, які погодилися допомогти заснувати нову валюту і створити віртуальний банк, який міг би верифікувати кількість зроблених учасниками схеми кроків і здійснювати необхідні трансакції.
Підрахунок кроків
Японська компанія Murata працює над створенням браслета, який би показував його власникові, скільки він пройшов і скільки криптодоларів вже заробив.
Цю валюту можуть залучити в якості платіжного засобу компанії, що виробляють взуття, а один з британських банків вже веде переговори про те, щоб стати офіційним партнером цього проекту. Про укладення договору про партнерство планується оголосити в наступному році на одному з найбільших в Британії музичних фестивалів.
Автори цього проекту вже мають досвід впровадження технологій, що допомагають економікам як розвинених, так і країн, що розвиваються.
Торік в Найробі (Кенія) вони випустили Keepod, пристрій ціною в сім доларів США, що виконує деякі функції мінікомп’ютера. Ним вже користуються в 87 країнах.
Турбота про здоров’я
Ідея криптовалюти Bitwalking (BW $) ґрунтується на популярності фітнес-трекерів і призначена стимулювати людей до активного способу життя.
Організатори цього міжнародного проекту планують залучити до нього в якості партнерів компанії з виробництва спортивного одягу, служби охорони здоров’я, організації по захисту навколишнього середовища.
У майбутньому до участі в проекті можуть бути запрошені роботодавці, які дбають про здоров’я своїх працівників. Це дозволить виплачувати зароблену співробітниками криптовалюту разом зі звичайною зарплатою.

 Bitwalking
У розвинених країнах середньостатистичний учасник цього проекту, як передбачається, зможе заробляти близько 15 криптодоларів на місяць. Автори ідеї сподіваються на те, що в бідніших країнах, де люди більше ходять пішки – на роботу, в школу або просто за водою – ця схема зможе змінити життя багатьох.
Автори ідеї усвідомлюють, який ефект нова валюта зможе призвести в країнах, що розвиваються, і це – одна з причин створення цієї криптовалюти.
Мобільний додаток Go! для айфонів і смартфонів на платформі Android спочатку буде пропонуватися в декількох країнах, включаючи Великобританію, Японію, Малаві і Кенію.
Це дозволить організаторам схеми внести в неї необхідні корективи перед тим, як поширити її на інші країни.
Проблема шахрайства
Ця ідея, втім, не нова. Кілька стартапів намагалися зв’язати турботу про здоров’я з якою-небудь винагородою, але більшість таких проектів виявилися невдалими через неможливість суворого контролю над діями користувачів, щоб схемою не скористалися шахраї.
Проект Bitwalking поки що офіційно не оприлюднив алгоритм, який використовується для верифікації кроків, однак, як повідомляється, він буде використовувати дані GPS і з’єднань по Wi-Fi для підрахунку пройденої дистанції.
Команда розробників створила свій алгоритм підрахунку кроків після того, як тестування подібної системи Google показало, що кроки в ній можуть з успіхом імітуватися. Як повідомляється, в будь-якому випадку на першому етапі учасники схеми зможуть заробляти максимум 3 BW $ в день (це приблизно 30 тис. Кроків). Використання декількох акаунтів одним користувачем буде заборонено.
Підтримка бізнесу
Успіх цього проекту залежатиме від того, як на нього відгукнуться великі компанії – провідні виробники спортивного одягу, фірми, що займаються страхуванням медичних послуг, а також найбільші благодійні та екологічні організації. Всі вони, як передбачається, зацікавлені у співпраці з проектом, спрямованим на поліпшення здоров’я населення.
На початку проекту Bitwalking один криптодолар BW $ коштуватиме один долар США. Але, незважаючи на можливість вільного обміну, курс BW $ до долара, швидше за все, впаде, якщо нову криптовалюту буде неможливо так само вільно використовувати для покупки товарів і послуг.
“Це валюта, яка може бути зароблена будь-якою людиною, незалежно від того, хто він і де живе”, – говорить Френкі Імбессі.
“Для деяких це – безкоштовна чашка кави в тиждень, запропонована місцевим кафе, що прагнуть залучити нових клієнтів. Для інших – це можливість змінити життя, почавши заробляти і керувати грошима”, – говорить він.
“І одночасно це буде нас спонукати захищати планету і залишатися здоровими”, – підсумовує Френкі Імбессі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.