“Це неприємно”: поляк-динамівець про російську мову у клубі

Польський гравець “Динамо” Київ  Томаш Кендзьора, висловив здивування тим, що в українському клубі переважають розмови російською мовою.

Про це футболіст сказав в інтерв’ю програмі “ПроФутбол”.

Томаш Кендзьора грає у київському клубі на позиції захисника.

Гравець зазначив, що він добре розуміє як українську так і російську мови, але не розуміє, як під час військової агресії гравці клубу можуть собі дозволити таке вільне спілкування російською.

При цьому футболіст зауважив, що вільно українською він сам ще не розмовляє, російську мову знає краще. Але Томаш має на меті вивчити українську мову, щоб вільно на ній розмовляти, бо вона дуже схожа на його рідну польську мову.

“Я все розумію українською мовою, але говорити нею поки не вмію. Можливо, прийде час, і я вивчу українську. Я добре знаю російську, вона подібна до польської. Ще більше польська подібна до української, але всі в команді чомусь говорять російською. Для мене це дивно. Я знаю, яка ситуація між Україною і Росією, але всі тут говорять по-російськи. Я думаю, це неприємно, що у вашій країні говорять іншою мовою. Я запитував у них, чому так? А вони відповідають, що так вже є і все”, – сказав польський легіонер.

Томаш Кендзьора зазначив, що єдиний, хто у клубі говорить українською мовою, це Назарій Русин, який сам з-під Львова. Також футболіст жартує, що він, мабуть, єдиний у Києві поляк, який їздить на авто із польскими реєстраційними номерами.

“Я жартую, що Назарій Русин як поляк. Він іноді також польські слова використовує. У команді дехто його не розуміє. Натомість я розумію… У мене також є авто на “євробляхах”, як ви кажете. Ми жартуємо, що у Києві я єдиний поляк, який їздить на “євробляхах”, – сказав Томаш Кендзьора.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.