BBC показала свіжий тізер спеціального епізоду “Шерлока”

Спеціальний різдвяний випуск «Шерлока», дія якого розгорнеться у вікторіанському Лондоні, вийде в ефір досить скоро – 1 січня 2016 року.

В очікуванні прем’єри BBC продовжує радувати шанувальників серіалу новими тізерами. У черговому відео можна поспостерігати, як Шерлок Холмс (Бенедикт Камбербетч) і Джон Уотсон (Мартін Фріман) знайомляться заново.

Як і в оригінальному першому сезоні «Шерлока», у вікторіанському спецвипуску Холмса і Уотсона представляє один одному їх спільний знайомий – на тлі якогось таємничого об’єкта, який виглядає як мумія. Холмс перевіряє рефлекси Уотсона, а доктор Уотсон, тим часом, заявляє Шерлоку, що може «зламати всі кістки в його тілі, попутно називаючи кожну з них».
Спецвипуск «Шерлока» об’єднає інших знайомих персонажів – разом з Холмсом і Уотсоном в епізод повернуться інспектор Лестрад, Мері Морстан, місіс Хадсон. 1 січня спецвипуск одночасно вийде в ефір у Великобританії і США, а 5 і 6 січня спеціальний епізод покажуть у більш ніж 500 кінотеатрах у двох цих країнах.

Недавно в мережі з’явилися ще два трейлери “різдвяної” серії “Шерлока.

Джерело: popcornnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.