Чак Паланік збирає гроші на екранізацію “Колискової”

Автор роману “Бійцівський клуб” Чак Паланік запустив кампанію на краудфандинговій платформі Kickstarter.

Письменник збирає кошти на екранізацію його книги “Колискова”, яка вийшла в 2002 році.

Паланік

Режисером картини стане Енді Мінго. Продюсер фільму – Джош Лік. Разом з Паланіком вони планують зібрати $250 тисяч, яких має вистачити на “мікробюджетну” адаптацію роману.

Тим користувачам, які пожертвують від $40, буде запропоновано стати “віртуальними продюсерами” картини. Також їхні імена будуть вказані в титрах фільму.

Крім того, автори кампанії пропонують підтримати зйомки нового фільму придбанням за $25 тисяч лімітованого пакета. Він включає в себе телефонну розмову з режисером, обід зі знімальною командою, прохід на закриту вечірку, присвячену фільму, ім’я на офіційному рекламному постері “Колискової” та інші бонуси.

Збір коштів триватиме до 16 червня. У разі успішного завершення кампанії зйомки фільму почнуться в жовтні цього року.

Роман 2002 року розповідає про синдром раптової смерті немовлят, які почули африканську колискову. В оригіналі колискову читали смертельно хворим і пораненим воїнам, але потім її опублікували в збірнику “Вірші і потішки з усього світу”. Тепер за допомогою колискової можна вбити абсолютно кого завгодно.

Головні герої роману – репортер Карл Стрейтор і ріелтор Елен Гувер Бойль, які відправляються в подорож по США, щоб знайти всі екземпляри збірки і знищити їх.

До речі, в мережі з’явився перший тизер до екранізації “Іnferno” Дена Брауна.

Джерело: espreso.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *