Фільм про Майдан “Зима у вогні” отримав нагороду Американської телеакадемії

Картину про Революцію гідності відзначили як фільм, що надихає, підвищує обізнаність та мотивує до змін.

Минулого тижня у Беверлі Хіллз документальний фільм про події на Майдані “Зима у вогні” отримав приз The Television Academy Honors. Американська телеакадемія, яка щорічно вручає престижну телевізійну нагороду “Еммі”, відзначила українську копродукцію як фільм, що надихає, підвищує обізнаність та мотивує до змін.

“Від імені моєї країни та всієї міжнародної команди, яка працювала над фільмом, я дуже вдячний за цю нагороду. Революція Гідності багато чому мене навчила, і я прагнув задокументувати її та показати світові. Ця відзнака дуже важлива для України, що продовжує свою боротьбу. Я хотів би присвятити цю нагороду усім тим, хто віддав своє життя за свободу”, – режиссер фільму, Євген Афінєєвський.
Премія Television Academy Honors заснована Американською телеакадемією у 2008 році та відзначає суспільно свідомі телевізійні проекти, що надихають на зміни у суспільстві. Серед лауреатів премії: телесеріали “C.S.I: Місце злочину”, “Хор”, “Новини” та ток-шоу “Шоу Опри Вінфрі”.


В основі фільму “Зима у вогні” зйомки 28 операторів-аматорів, які зафіксували на камеру 93 дні київської зими 2013-2014 рр. До хроніки української революції увійшли записи з місця подій та інтерв’ю з учасниками протестів. Стрічку було номіновано на Оскар-2016 у категорії “Найкращий документальний фільм”.

Джерело: tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *