Мультфільм “Микита Кожум’яка” здобуває популярність за кордоном

В міжнародному прокаті мультфільм називається “The Dragon Spell”.

Перший український повнометражний 3D-мультфільм “Микита Кожум’яка” вийшов в міжнародний прокат. Зокрема наприкінці січня 2017 року фільм з’явився в кінотеатрах Польщі та Туреччині. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

“За перший вікенд перший український повнометражний 3D-анімаційний фільм зібрав у міжнародному прокаті: 637,023 PLN (4, 350 млн грн) – у Польщі та 423,552,43 TL (3,071 млн грн) – у Туреччині, а кількість глядачів склала понад 70 тисяч”, – йдеться в повідомленні. За словами продюсера Дмитра Бєлінського, творці мультфільму надзвичайно переймалися, як міжнародний глядач його сприйме, оскільки для України це перший досвід.

“Перші відгуки дуже позитивні, тому ми з нетерпінням чекаємо, як відреагують на нашого Микиту в інших країнах”, – зазначив Бєлінський.

Прокат “Микити Кожум’яки”, який в міжнародному прокаті називається “The Dragon Spell”, очікується ще в понад 60 країнах. На черзі В’єтнам, країни Балтії, Казахстан і Угорщина.

В Україні за перший вікенд “Микита Кожум’яка” зібрав понад 5 млн грн, а в цілому за прокат – 12 млн грн. Його побачило понад 200 тис. українських глядачів.
Джерело: styler

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.