Перший український мультфільм 3D вийде в світовий прокат

Історію про Микиту Кожум’яка, який понад усе мріє подолати могутнього дракона та вибратися із зачарованого світу, побачать на великих екранах у 18 країнах світу.

У прокат вийшов перший український анімаційний 3D-фільм «Микита Кожум’яка» режисера Манука Депояна, знятий за мотивами однойменної казки Антона Сіяники.

Нагадаємо, «Микита Кожум’яка» був виготовлений українською анімаційною студією «Panama Grand Prix». Продюсер стрічки – Дмитро Белінський. Один з авторів візуальних спецефектів – Михайло Славов, який займався такими світовими релізами, як «Форсаж-6» та «Аліса у Задзеркаллі». Консультант з візуальних спецефектів – спеціаліст з комп’ютерної графіки Марк Пінхейро, попереднім проектом якого була «Гра престолів». Працювати над сценарієм допомагав Філ Паркер, який консультував авторів оскароносної анімації «Воллес та Громміт та прокляття кролика-перевертня».

Це перший український мультфільм, який озвучили голівудські актори.

Крім того, українські актори, які озвучували мультик, ініціювали благодійну акцію. Кожен, хто купує квиток на показ, може ще один подарувати дитині з інтернату чи багатодітної сім’ї.

Я та всі мої друзі так і зробили. Ми купили декілька квитків та залишили їх для дітей, сім’ї яких не можуть собі дозволити відвідати кінотеатр. Або які взагалі не мають сімей, – сказав Сергій Сивохо, який озвучував дракона.

Світова прем’єра мультфільму почалася 13 жовтня. Українського “Микиту Кожум’яка” побачать глядачі США, Японії, Кореї, Китаю та десятка країн Європи.

Джерело: 24 Канал

One thought on “Перший український мультфільм 3D вийде в світовий прокат”

  1. Уляна сказав:

    Подивилися з синочком і чоловіком Котигорошка позитив зашкалює. Дуже-дуже велике дякую авторам. Молодці!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *