“Скільки вам ще треба аеропортів, Чорнобилів?”: вийшов трейлер фільму “Кіборги”

Вийшов трейлер фільму “Кіборги” про захисників Донецького аеропорту

В Україні оприлюднили офіційний трейлер художнього фільму “Кіборги” режисера Ахтема Сеітаблаєва.

Як повідомляє Держкіно на своїй сторінці в Facebook, фільм “Кіборги” має вийти в прокат 7 грудня.

Ахтем Сеітаблаєв написав в Facebook, що присвячує цю прем’єру Аміні Окуєвій, яка загинула внаслідок обстрілу авто 30 жовтня поблизу Києва.

Стрічка «Кіборги» про захисників Донецького аеропорту є художньою, але знімається за мотивами реальних подій. Зйомки проводили в Києві та на Чернігівщині.

Загальний бюджет становить майже 48 мільйонів гривень, Держкіно дає половину від цієї суми. Як раніше заявляв Ахтем Сеїтаблаєв, прем’єра фільму відбудеться 6 грудня 2017 року, до Дня Збройних сил України.

«П’ятеро головних героїв – це збірні образи, які були списані з реальних кіборгів, – розповідає авторка сценарію Наталія Ворожбит. – Серед героїв фільму є представники Збройних сил та добровольчого підрозділу, юний патріот і дорослий боєць, що не всидів на дивані перед телевізором. Так само було і в терміналі: там зустрічалися різні люди, для яких захист батьківщини став справою честі. Консультації і численні інтерв’ю, на основі яких і був написаний сценарій, я отримала від бійців Андрія Шараскіна, Євгенія Жукова, Олександра Трепака, надихалася подвигами Євгенія Межевікіна, Кирила Недрі і багатьох інших бійців, що утримували аеропорт».

В трейлері, який з’явився в мережі, можна почути уривки з монологів та діалогів героїв картини: «Я повинен бути тут»; «Мам, заспокойся, я не можу зараз говорити, в нас – тиха година»; «Ти в Контрстрайк грав? Тут те саме, не бійся: пройдеш цей рівень, перейдеш на наступний»; «Скільки вам ще треба аеропортів, Чорнобилів?».

В центральних ролях фільму «Кіборги» – українські актори: Макар Тихомиров, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Роман Ясинський, В’ячеслав Довженко, Костянтин Темляк, Роман Семисал, Наталія Мосейчук, Олександр Загородний, Владислав Журенко.

Джерело: detector.mediа

One thought on ““Скільки вам ще треба аеропортів, Чорнобилів?”: вийшов трейлер фільму “Кіборги””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.