Українці покажуть всьому світу “Справжню Русь”

Кіностудія “Смачний цех Артура Якубова” випустила трейлер документально-ігрового фільму “Справжня Русь”.

Відеоролик викладений на YouTube-каналі режисера стрічки.

Фільм розповість про походження Московського князівства, роблячи особливий акцент на відміні Київської Русі від Московії.

Герої фільму – відомі українські діячі культури і науки, серед яких: громадський діяч Левко Лук’яненко, художник Анатолій Криволап, історик В’ячеслав Корнієнко, предстоятель Української Грекокатолицької Церкви Любомир Гузар, письменник Василь Шкляр, ведучий Сергій Притула, письменники брати Капранови та багато інших.

Київська Русь, Козаччина і Україна. Різні назви однієї держави, одного народу. Народу свободолюбивого і демократичного.

70334_original

Споконвіків цей народ жив у мирі, злагоді і процвітанні. Споконвіків – наслідував традиції західної цивілізації. Був її невід’ємною частиною.

Але сили зла не сплять. Вони жадають знищення нашої країни. Прагнуть вдягти кайдани на кожного її жителя. Для цього, зло вкрало нашу історію, нашу правду. Назвалося нашим ім’ям. Воно споряджало не одне військо для нашого знищення. Але все було марно. Український народ чинив гідний опір силам темряви. Мова і культура жили і об’єднували навколо себе русинське, козацьке і українське. Раз за разом ми перемагали супротивника. І вже здавалося, що остаточно перемогли. Але нове тисячоліття зрушилося старим ворогом. Фільм про історичну справедливість. Історія найгучнішої крадіжки усіх часів і народів. Повернуте своє, заради свого збереження. Поставити крапку в тисячолітньому протистоянні двох світів. Повість про те, як золотоординський улус Московія назвався державою Київською. А угро-фінські племена – слов’янами.

Картина покликана крізь призму історії пояснити сьогоднішні агресивні дії Російської Федерації.

Джерело: truerusmovie.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.