В серіалі “Елементарно” про Шерлока зняли епізод про війну між Україною і Росією

У 9-ї серії 4го сезону детективного серіалу “Елементарно” сюжет розгортається навколо україно-російської війни.

За сюжетом в останній серії “Елементарно” ведуться мирні переговори між Росією і Україною, які нібито намагаються зірвати лобісти продовження антиросійських санкцій.

Шерлок Холмс розслідує вбивство бізнесмена з Росії. На вище згаданих переговорах бізнесмен представляє Росію. А Україну представляє американський чиновник.

9-я серія серіалу про Шерлока стала справжнім сюрпризом для українців. Адже Шерлок заговорив українською мовою. На ньому розмовляють ще й деякі негативні герої.

В епізоді згадується про те, що США продає Україні зброю для війни проти Росії.

36_main_ukr

Елементарно

Нагадаємо, що американський серіал “Елементарно” від каналу CBS – це чергова варіація на тему історій про Шерлока Холмса. Дія відбувається в Нью-Йорку.
Джонні Лі Міллер – Шерлок Холмс, британський детектив і бджоляр-любитель. У минулому був консультантом Скотланд-Ярду, але через загибель своєї коханої Ірен Адлер став наркоманом. Вилікувавшись від наркоманії, Холмс влаштувався працювати детективом-консультантом поліції Нью-Йорка, визнавши американські злочини більш цікавими, ніж британські. Його батько змушує його жити з куратором тверезості доктором Джоан Ватсон, яка також стає його напарницею і близьким другом. Шерлок прямолінійний, проникливий і трохи епатажний, щиро любить свою роботу і завжди намагається поліпшити свої навички в тій чи іншій галузі криміналістики.
Люсі Лью – Доктор Джоан Ватсон, куратор тверезості (згодом напарниця і учениця) Холмса. У минулому була хірургом, але втратила пацієнта, через що втратила ліцензію на два місяці. Не бажаючи повертатися до хірургії, Джоан стала працювати куратором колишніх наркоманів, застосовуючи свої медичні знання. Шерлок Холмс є її черговим клієнтом, хоча плату Ватсон отримує від його батька. Тому після закінчення контракту Ватсон залишається з Холмсом, але вже не як куратор, а як напарниця і учениця.

9c815b0a61fa2b79c227c10714baaac5

Дивіться трейлер до 4-го сезону серіалу.

Джерело: bbc

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.