В Україні знімуть фільм про княжну Анну Ярославну

Українська компанія Kinorob та французька Dadafilms анонсували початок зйомок історичної драми “Анна Київська (Anna de Kiev)”.

Зйомки байопіку заплановані на літо-осінь 2018 року на території Франції і України, а в широкий прокат “Анна Київська” вийде у 2019 році, передає НВ. 

18766156_785655018269604_2056013911754740447_n

Сюжет фільму заснований на історичному романі французької письменниці Жаклін Доксуа “Анна Київська, королева Франції”. Це історія про київську княжну Анну – доньку Ярослава Мудрого, яка стала королевою та привносить пору розквіту в історію Франції.

Зараз картина знаходиться на фінальній стадії написання сценарію та вже узгоджено основний склад знімальної групи.

Режисером-постановником картини виступить триразовий володар премії Сезар Ів Анжело, а оператором – Сергій Михальчук.

“Наша основна мета – створити якісний історичний фільм для широкої аудиторії, зрозумілий глядачеві і в Україні, і у Франції, і в інших країнах. Також фільм продемонструє широкій громадськості виняткову роль, яку зіграла династія Ярослава Мудрого у французькому державотворенні. Історія княжни Анни Ярославни може стати поворотним моментом для перегляду геополітичної ролі України за останні 1000 років, що особливо актуально в умовах нинішнього повернення України в Європу і боротьби за свою ідентичність”, – зазначає продюсер проекту Єгор Олесов (Незламна, Сторожова застава, Поліна).

“Історична постать Анна Ярославни сповнена величезної енергії, і сьогодні, як і 1000 років тому, приковує пильну увагу і нерідко стає предметом історичних суперечок в сучасній Європі. Наш фільм покликаний дати вичерпну відповідь щодо походження княжни Київської – королеви Франції”, – наголошує продюсер проекту Оксана Мельничук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.