Вийшов трейлер фільму “Дике поле” за романом Сергія Жадана “Ворошиловград”

Опубліковано перший промо-ролик фільму режисера Ярослава Лодигіна «Дике поле», знятий за романом Сергія Жадана «Ворошиловград».

Сценарій фільму написали Сергій Жадан, Ярослав Лодигін та Наталія Ворожбит.

Головний герой, Герман, повертається в місто свого дитинства, щоб провідати брата, який тримає бензоколонку в донбаських степах. Виявляється, що його брат зник, а на його бізнес зазіхають місцеві мафіозі. Герману треба вибирати: розібратися в ситуації чи відсторонитися і повернутися додому.

Ролик створили для зимового ринку Одеського кінофестивалю.

Зйомки фільму розпочались у серпні 2017 року. В головних ролях: Олег Москаленко (Герман), Олексій Горбунов (пастор), Володимир Ямненко (Коча), Руслана Хазіпова (Оля), Георгій Поволоцький, Євгенія Муц (Катя). Епізодичну роль зіграє Сергій Жадан.

“Нова назва – «Дике поле» з припискою «за романом Сергія Жадана Ворошиловград». Такий варіант з’явився достатньо давно, бо це парафраз самої історії: «Дике поле» – це і є те місце, територія поза законом, яке показано в нашій стрічці”, – заявив продюсер.

“Ми тестували назву «Ворошиловград». У більшості людей, які не знають про існування роману, вона викликає асоціації з «совком» або фільмами про війну (типу «Сталінграда»). Це зовсім інші асоціації, що ніяк не пов’язані з нашим фільмом”, – підкреслив Яценко. “Наша стрічка – це істерн, історія про свободу, про повернення додому. На нашу думку, «Дике поле» відображає суть цієї історії”.

Прем’єру в Україні заплановано на 8 листопада 2018 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.