Руслана закликала культурних діячів зняти фільми про Небесну сотну

Руслана закликає українських культурних діячів спільно зняти серію документальних фільмів про Небесну сотню.


Українська співачка Руслана Лижичко закликала українських кінопродюсерів і сценаристів мобілізуватися для виробництва “серії якісних документальних фільмів” про героїв Небесної сотні.

Руслана
Українські культурні діячі повинні мобілізувати всі ресурси, щоб зняти серію якісних документальних фільмів про Небесну сотню. Про це в другу річницю розстрілів на Майдані Незалежності заявила в Facebook українська співачка Руслана Лижичко.

#НебеснаСотня #ВоїниСвітла #ГероїГерої Небесної сотні – це понад 100 українців, які повинні увійти не лише в історію Ук…

Опубліковано Ruslana Lyzhychko 20 лютого 2016 р.

“Батько Устима Голоднюк (це саме той хлопець, який загинув в блакитній миротворчій касці) сказав, що зараз можна робити хороші документальні фільми. Це повинна бути якісна документалістика на рівні художніх фільмів, коли люди, переглядаючи її, не ловитимуть гав”, – написала співачка.
Лижичко зазначила, що не знає, “чи варто звертатися до кінопродюсерам Європи або Америки”. “Невідомо, коли вони дійдуть до цієї теми і яким чином використовують тему нашої трагедії (швидше за все, виходячи з комерційної мети)”, – сказала вона.
Руслана звернулася до українських діячів культури. “Ми самі, українські продюсери та українські автори, можемо зробити сильний сценарій, і зробити це все самі. Давайте зберемо сильну команду, мобілізуємо свої ресурси і почнемо серію якісних фільмів про Небесної сотні. Я знаю, що ця хроніка є. Її багато. Особисто я готова взятися за написання саундтреків.

Я пережила все це. І вважаю своїм обов’язком відтворити це в музиці.
Це неможливо сказати словами, я можу це відтворити лише в музиці. Так само, як кінопродюсери можуть зробити це найкраще лише в кіно.

Ще не так багато часу пройшло… Трагедія була не так давно… Ще свіжі рани… Це все ще у свіжій пам’яті… Неможливо без сліз дивитися на їх портрети і спокійно запалювати свічку.

Герої Небесної сотні – це понад 100 українців, які повинні увійти не лише в історію України, а й в історію людства.
Подвиг Небесної сотні – це внесок не лише у сторінку героїзму України, а й у світовий героїзм”, – підкреслила співачка.

Нагадаємо, в Україні представили фотопроект про Революції Гідності.

Джерело: facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.