Українка стала провідною солісткою Американського театру балету

Крістін Шевченко присвятила балету 24 роки свого життя і сьогодні заслужено отримала звання солістки Американського театру балету.

Народилась майбутня балерина в Одесі. Батько-гімнаст записав Христину в школу олімпійського резерву, коли дівчинці було три роки. Практично одразу ж вона потрапила й у балетний зал. З того часу з хореографічним станком не розлучалась.

Коли Шевченко було 8, її сім’я у повному складі емігрувала до Сполучених Штатів. Там Христя продовжила займатися танцями в Пенсильванії.

Вже у 19 років про Крістін пише Нью-Йорк Таймс. Її обличчя прикрашає обкладинки модних журналів, а критики навперебій називають дівчину найперспективнішою танцівницею Американського театру балету.

Читайте також: Компанія українця навчила економити на опаленні навіть німців

Свій успіх балерина пояснює просто. Каже, що головне займатися тим, що любиш. Сама ж обожнює балет, і як тяжко іноді б не було, завжди отримує від танцю задоволення.

Її мрія – стати примою-балериною. І колись таки зіграти спектакль на Батьківщині. Адже попри всі можливості, які вона отримала в новій країні, всередині все одно відчуває себе українкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.