3 мотиваційні книги на 2016, які варто почитати

Вступаючи в новий рік, ми як ніколи потребуємо “чарівного стусана”,  який надихне нас на звершення і змусить піднятися з дивана. Але що робити, якщо всі добірки книг зазвичай однакові, і ми їх вже читали? Ось список з гідних мотиваційних книг, з якими ви, можливо, ще не знайомі.

  1. Ерік Бертран Ларссен “Без жалю до себе”

Хороша тільки та мета, яка зачіпає ваші почуття.

Кожна людина живе метою, але часом досягти її не виходить, тоді вона здається і нарікає на життя. У чому помилка її дій, як визначити той момент, коли все пішло не так?

“Без жалю до себе” – книга, яка доводить те, що для досягнення своєї мети необхідно забути відмовки і багато працювати: над собою, своїми думками, своїм життям.

Ларссен у минулому офіцер повітряно-десантних військ, що має ступінь магістра економіки, а зараз – персональний коуч і психотерапевт, і йому дійсно є що розповісти.

Для того, щоб досягти навіть найамбітніших цілей, автор рекомендує нам наступне: подивитися на себе з боку і визначити цілі, які йдуть у згоді з вашими цінностями. Правильно поставлена мета – це вже половина успіху. Для її досягнення необхідно запастися терпінням і бути готовим до труднощів. Важливу роль відіграють ваші думки і внутрішні установки, зовнішній вигляд і навіть хода. Кожну рекомендацію автор доповнює  прикладом зі своєї практики – його клієнтів із галузі спорту та бізнесу.

“Без жалю до себе” дійсно допоможе вам досягти навіть найсміливіших цілей. Важливо не тільки її прочитати і усвідомити щось для себе, але і застосувати всі поради на практиці.

Дійте, розвивайтеся, адже саме зараз для цього є вагомий привід – початок нового року, в якому ви можете повністю реалізувати себе, свої цілі і мрії.

без-жалости

  1. Лорен Розенфілд і Мелва Грін “Дихайте вільно”

Хаос здатний запанувати сам по собі, але гармонія створюється усвідомлено.

“Дихайте вільно” – книга про те, як безлад у всіх аспектах вашого життя заважає нам повноцінно жити.

З першого погляду може здатися, що ця книга лише про те, як правильно прибрати в своєму будинку і яких цілей дотримуватися при розборі вашого мотлоху. Але ні. Автори говорять нам про те, що внутрішньої гармонії можна досягти наступними способами – позбавившись  від мотлоху в будинку, від непотребу в емоціях, відносинах і соціальних ролях та обов’язках.

Ми дуже схильні до того, щоб неусвідомлено оточувати себе обривками минулого, спогадами, важкими емоціями, людьми, які лише вносять в наше життя негатив, і роботою, яка дарувати лише втому. Скажіть собі стоп! Зупиніться, прислухайтеся, сформулюйте цілі, вивільніть енергію. Ця книга стане відмінним поштовхом до того, щоб розібратися у вашому світі.

breath-free

  1. Уїльям Юрі “Домовся з собою”

Чим краще нам вдасться дійти згоди з самими собою, тим краще ми будемо досягати згоди з іншими.

Цю книгу можна віднести до категорії тих книг, з вмістом яких хочеться посперечатися, обговорити в палких суперечках і при цьому вони допоможуть розібратися в собі.

“Домовся з собою” – книга про те, як підібрати підхід до головного опонента у вашому житті – самого себе. Дуже важливо не тільки те, як ви спілкуєтеся з іншими, важливо ще те, чи перебуваєте ви у злагоді з собою.

Будь-які зміни навколо треба починати з себе – це вже половина успіху

Книги дають багато порад, а ця  допомагає розібратися в собі, дає багато нових думок і сприяє тому, що ви будете задавати багато питань самому собі і шукати відповіді на них. Знаєте, це дуже освіжає погляд на життя і допомагає на багато речей поглянути по-новому.

книги

До речі, топ-10 найкращих книг 2015. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.