5 цікавих книг, заснованих на реальних подіях

5 захоплюючих книг.

У житті часом трапляються історії, які навмисне не придумаєш.

Ґреґорі Девід Робертс «Шантарам»

Вражаюча і захоплююча подорож на 900 сторінок! І нехай вас не лякає обсяг – кожна буква варта того, щоб прочитати цю книгу. Ця історія побувала у всіх списках бестселерів і заслужила захоплені порівняння з творами найкращих письменників.

Головний герой, як і автор оповідання, багато років переховувався від закону. Позбавлений після розлучення з дружиною батьківських прав, він пристрастився до наркотиків, здійснив ряд пограбувань і був засуджений австралійським судом до дев’ятнадцяти років ув’язнення. Втікши на другий рік з в’язниці, він дістався до Бомбея, де був фальшивомонетником і контрабандистом, торгував зброєю і брав участь у розборках індійської мафії, а також знайшов свою справжню любов, щоб знову втратити її, і щоб знову знайти.

шантарам

Павло Санаєв «Поховайте мене за плінтусом»

Повість Павла Санаєва написана за спогадами про його бабусі, у якої він прожив кілька років, у той час як його мати, актриса Олена Санаєва, починала свої відносини з Роланом Биковим. Легкий і чуттєвий роман про дорослішання читається на одному подиху, періодично змушуючи то сміятися, то плакати. Книга була номінована на Букерівську премію, переведена на безліч мов і екранізована.

санаев

Деніел Кіз «Множинні уми Біллі Мілліґана»  

Біллі Мілліган – перша людина в історії США, якого суд визнав невинним у серйозних злочинах з причини психічного розладу.

Ця історія обернулася гучним скандалом, який і ліг в основу цієї книги. 24 окремі особистості, різні за інтелектом і устремлінням, живуть в одній людині: дорослі і діти, чоловіки і жінки, особи з кримінальними нахилами і художні натури, – ведуть боротьбу за володіння його тілом, не дозволяючи йому контролювати свої дії.

киз

Рубен Давид Гонсалес Гальєго « Біле на чорному»

Російський письменник, що живе в Мадриді, онук генерального секретаря Комуністичної партії Іспанії, повною мірою відчув на своєму особистому досвіді значення слів “комуністична мораль”. Про цей досвід його блискучий літературний дебют – автобіографічний роман в оповіданнях “Біле на чорному”, що став сенсацією вже в журнальній публікації.

біле

Карен Бліксен «З Африки»

Датська баронеса Карен Бліксен  виявилася ще й оригінальною письменницею. Вона вміло поєднує елементи найрізноманітніших жанрів: від трилера до подорожніх нотаток, від філософської прози до ліричної комедії. “З Африки” – головна її книга, яка неодноразово висувалася на Нобелівську премію. А Сідні Поллак і зовсім зняв однойменний фільм з Меріл Стріп у головній ролі, який отримав “Оскар” в п’яти номінаціях.

Цей роман – спогад про довгі роки, прожиті Бліксен в Африці, про пригоди, небезпеки і, звичайно ж, людей, закоханих, як і вона сама, в цей дивний, неповторний, чарівний континент.

африка

До речі, ці 10 книг вам захочеться обговорити з друзями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.