“АД 242”: В Україні презентували книгу про “кіборгів” АТО

Радіо Свобода спільно з видавництвом “Клуб сімейного дозвілля” презентувало книгу “АД 242. Історія мужності, братерства і самопожертви” у Національному музеї Тараса Шевченка.

“АД 242” – це спроба через розповіді безпосередніх учасників подій – рядових і генералів – відтворити узагальнену картину баталії, що розгорнулася у Донецькому аеропорту, а також виявити причини безпрецедентної стійкості захисників летовища.

У заході взяли участь самі “кіборги”, представники Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил України, а також військові експерти.

АД

фото Радіо Свобода

0D3ADE12-FC01-411E-9C12-A5B1C612EBDE_w974_n_s

АД

97150A31-26C6-45E0-9AD6-60676A9693F7_w974_n_s

4___198_650x410

3___210_650x410

У ній розповідається про життя і смерть, про мужність і страх, про любов і дружбу, про те, що і чому захищали в терміналах Донецького аеропорту українські бійці.
Над книгою працювали журналісти “Радіо Свобода” з усіх регіонів України, однак автор і упорядник проекту Ірина Штогрин називає її “книгою, написаною “кіборгами “.
За її словами, це спроба через розповіді безпосередніх учасників подій – рядових і генералів – “відтворити загальну картину баталії, виявити причини безпрецедентної стійкості захисників аеродрому, а також визначити роль оборони аеропорту в гальмуванні гібридної війни проти України”.

АД
“АД 242” містить відповіді начальника генерального Штабу ЗСУ Віктора Муженко на питання укладача, інформацію про участь бійців “Правого сектора” в обороні аеропорту “Донецьк”, коментарі військових та експертів з безпеки з України, Канади, США та Росії.

У книзі також міститься розповідь кореспондента Los Angeles Times, автора книги “Аеропорт” Сергія Лойко і його фотографії.

Джерело: www.radiosvoboda.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.