Джоан Роулінг розповіла, як їй відмовляли у видавництвах

Британська письменниця Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера, опублікувала листи з відмовами від видавництв.

Відмови прийшли на її твори, написані під псевдонімом Роберт Гелбрейт. Під цим псевдонімом вона написала три книги – “Поклик зозулі”, “Шовкопряд” і “На службі зла”.

“На численні прохання, ось пара відмовних листів Роберту Гелбрейту. Для підтримки, не заради помсти, тому я замазали підписи”, – написала Роулінг в своєму Твіттері.

Роулінг

“Я повісила свій перший відмовний лист на кухонну стіну, тому що він дає мені щось, що об’єднує мене з моїми улюбленим письменниками”, – додала вона.

Письменниця розповіла, що відмовні листи щодо Гаррі Поттера лежать у неї в окремій коробці на горищі. Вона додала, що була відкинута багатьма видавництвами, але не збиралася здаватися, поки не отримає відмову від останньої компанії. “Часто я боялася, що саме так і буде”, – зізналася Роулінг.

Книги Дж. Роулінг про Гаррі Поттера утримують величезну всесвітню увагу, виграють численні нагороди (наприклад, книга Гаррі Поттер і келих вогню 2001 року отримала Премію Г’юго), продано понад 325 мільйонів книжок. Останні чотири книги серії постійно є найшвидше продаваними книгами в історії, цей рекорд заключна книга Гаррі Поттер і смертельні реліквії й досі утримує.

Нагадаємо, в Інтернет виклали останні твори Джоан Роулінг в перекладі українською мовою.

Джерело: gazeta

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.