Джордж Мартін сказав, яким буде фінал «Гри престолів»

Письменник Джордж Р. Р. Мартін заявив, що зробить обнадійливим фінал своєї літературної саги «Пісня льоду і полум’я», по якій знімається серіал «Гра престолів».

«Думаю, фінал мав бути в міру обнадійливим. Ми всі так чи інакше жадаємо хепі-ендів. Мене ж особисто тягне закінчити на гірко-солодкій ноті », – зізнався Мартін.

Як приклад ідеального фіналу фентезі-письменник привів розв’язку «Володаря кілець» Дж. Р. Р. Толкіна. В ній Фродо Беггінс, врятувавши Середзем’я, повертається додому, щоб виявити, що дім зруйнований війною і потребує відновлення.

Мартін також зізнався, що пише книги своєї саги так повільно, бо не вміє працювати швидше. Він нагадав, що почав працювати над «Піснею льоду і полум’я» в 1991 році, а перша зустріч з продюсерами «Ігри престолів» пройшла тільки в 2008-му: «У мене була фора в 17 років!»

«Танець з драконами», останній на даний момент том «Пісні Льоду та Полум’я», вийшов у 2011 році. За цей час «Гра престолів», шостий сезон якої вийде навесні 2016-го, встигла вичерпати сюжетні лінії з опублікованих робіт Мартіна. За чутками, його наступний роман «Вітри зими» може вийти до прем’єри нових серій телепроекту.

24114028

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.