Фестиваль історичної літератури пройде в Івано-Франківську

Фестиваль відбудеться в м. Івано-Франківську за участю письменників зі всієї України.

Він започатковує власну бібліотеку, яка буде активно прописувати маловідомі теми з української історії. До друку готують документальну книгу Сергія Трохима “1986. Чорнобильські хроніки”, роман Степана Процюка “Інфекція”, книгу матеріалів В’ячеслава Чорновола “Україна починається з тебе” та інші.

фестиваль

Наукові історичні книжки інформують про минуле. Художні книжки на історичну тематику дозволяють це минуле пережити. З такою ідеєю організатори вирішили втілити такий унікальний і необхідний проект, який несе як розважальний, так і інформативний характер. Зустріч з майстрами історичної літератури зверне увагу широкого загалу на відповідну тематику й дозволить розширити свої знання з історії власного народу – його трагічних і героїчних сторінок.

Програма фестивалю:

6 травня

11.00 Зустріч з Василем Шклярем. Ведучий – Євген Баран (Прикарпатський університет ім. В. Стефаника, вул. Шевченка, 57, ауд. №25)

18.00 Презентація книжки “1986. Чорнобильські хроніки” за участі автора Сергія Трохима (книгарня “Є”, вул. Незалежності, 31)

7 травня

15.00 Розмова про 90-ті рр. ХХ сторіччя з Василем Тулаєм. Ведучий – Степан Процюк (Спілка письменників, вул. Шевченка, 95)

18.00 Розмова про УПА з Михайлом Андрусяком. Ведучий – Євген Баран (книгарня «Є», вул. Незалежності, 31)

8 травня

15.00 Розмова з Василем Бабієм на тему “Київська Русь – Європа”. Ведучий – Євген Баран (Спілка письменників, вул. Шевченка, 95)

18.00 Розмова про козаків-характерників з письменником Дмитром Білим. Ведуча – Христина Букатчук (книгарня “Є”, вул. Незалежності, 31)

Джерело: Буквоїд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.