Книжковий бум в Києві: 400 новинок на “Книжковому Арсеналі”

Масштаби “Книжкового Арсеналу” 2016 року, який відкрився у середу в Києві, справді вражають. 150 видавців, більше 400 книжкових новинок, 17 тисяч квадратних метрів площі “Мистецького Арсеналу”, присвячені літературі та мистецтву. Це вже набирає міжнародного формату.

Останні 6 років його проводять щорічно до всесвітнього дня книги та авторських прав.

Від свіженьких видань по всій території арсеналу полиці гнуться. Художня, наукова література, публіцистика. Тут кожен знайде свою книгу, і не тільки.

За 6 років існування фестиваль дійсно набув ваги на міжнародному рівні. В Україну залюбки їдуть автори з-за кордону.

“Ми щасливі, що цей “Книжковий Арсенал” вже шостий рік поспіль проходить у “Мистецькому Арсеналі”… Я надзвичайно вдячна нашим гостям – в цьому році їх 80. Така кількість почесних гостей свідчить про те, що “Книжковий Арсенал” вже має певний статус, що він дотягує до європейського формату. І доказом цього є потужні платформи, серед яких і великий стенд Франкфуртського ярмарку – найбільшої події у світі книги. Надзвичайно потужна платформа програми, яка нараховує близько 550 подій, відбудеться під час “Книжкового Арсеналу”. Ми переконані, що його відвідають більше, ніж 85 тисяч, як це було у минулому році”, – сказала генеральний директор НКММК “Мистецький Арсенал” Наталія Заболотна під час прес-конференції з нагоди відкриття фестивалю.

Вона поінформувала, що підготовка до “Книжкового Арсеналу” тривала впродовж року. Над програмою працювала команда з 8 кураторів.

“Ми переконані, що це велика освітня, просвітницька, інтелектуальна подія, яка об’єднує книгу, музику, мистецтво, ті 15 арт-проектів, які надзвичайно тішать око в стінах “Мистецького Арсеналу”… Не виходьте з “Арсеналу”. Виходьте лише у неділю ввечері після зустрічі з беззаперечним лідером нації Любомиром Гузаром, яка і завершить фестивальну програму”, – закликала Заболотна, уточнивши, що зустріч розпочнеться о 18 годині.

книжковий

А розпочався “Книжковий Арсенал” з відкриття виставки “Мустафа Джемілєв. Незламний борець за свободу” та зустрічі з почесним гостем дитячої програми Ульфом Старком.

Джерело: ukrinform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.