Нова книга Пауло Коельйо виходить в українському перекладі

Новий роман “Шпигунка” оповідає захопливу й таємничу історію Мата Харі, однієї з найбажаніших та найзагадковіших жінок свого часу.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Розповідаючи від першої особи, Коельйо реконструює історію життя Мата Харі, ніби розказану через вигадані листи до її адвоката, які було написано з в’язниці в Сен-Лазарі в Парижі, де жінку тримали через підозру у шпигунстві під час Першої світової війни.

Книжка вийде друком у видавництві “Клуб Сімейного Дозвілля” на початку грудня.

null

Мата Харі – відома танцівниця екзотичного танцю, яка шокувала та зачаровувала глядачів, коли скидала свій одяг на сцену. Впевнена у собі жінка в ері найбагатших та найбільш впливових чоловіків, людина із загадковим минулим, яка розпалювала ревнощі та заздрість у жінок серед паризької аристократії.

Вона відважилася звільнити себе від моралі та провінційних звичаїв початку ХХ століття. Мата Харі зустрічалась із Зиґмундом Фрейдом у Відні, до неї залицявся Пабло Пікассо й Амадео Модільяні. Вона танцювала у Ла Скалі в Мілані, де майже зіграла з Ніжинським — найвідомішим танцюристом свого часу.

Однією з її нереалізованих мрій було викупити права та зіграти головну роль у новій п’єсі Оскара Вайлда “Саломея”. Чи насправді вона була найнебезпечнішою шпигункою та подвійним агентом? І хто вона – та, що пише листи-сповіді для єдиної людини, яку любила більше за життя, – своєї доньки?

Пауло Коельйо вже досяг цифри у понад 200 мільйонів проданих примірників у 160 країнах світу. Розповідаючи про Мата Харі та новий роман “Шпигунка”, письменник зазначив: “Мата Харі була однією з перших феміністок. Її головний злочин був у її свободі та незалежності. Згідно з журналами того часу, вона була найелегантнішою жінкою у Парижі. Мата Харі переслідувала свою правду, свою особистість, життя без умовних меж. Й, нажаль, вона жорстоко поплатилася за це”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.