Нова збірка Сергія Жадана “Тамплієри”: 39 віршів про війну та любов

Відомий письменник Сергій Жадан презентував читачам нову збірку “Тамплієри”, яка налічує 39 віршів про війну, біль та любов.

У Києві квитки на зустріч із письменником розлетілися за декілька днів. Вірші для збірки Жадан писав останній рік під час волонтерських подорожей на Схід.

За його словами, з багатьма людьми на Донбасі відбуваються значущі системні зміни, світоглядні зміни, пов’язані з почуттям самоідентифікації. І саме ці зміни письменник описує в своїй збірці. Він зізнався, що за останні 2 роки змінився й сам.

Там різні люди, і все не так однозначно, лінія фронту нам уявляється, як це щось монолітне, але чіткої межі там не існує. По обидві сторони живуть люди з різною точкою зору, – розповів письменник.

Незабаром “Тамплієри” вийдуть в аудіоформаті. Збірка звучатиме голосами Ірени Карпи, Тараса Чубая, Остапа Ступки та Сергія Міхалка.

За задумом автора, аудіокнига має принести достатньо коштів для волонтерської роботи, бо всі кошти з її продажу письменник передасть дітям загиблих воїнів АТО.

Уривки з збірки ви можете почитати тут. 

Джерело: 24 Канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.