Поезію Андрія Кузьменка видадуть окремою книгою

Книжка поезій відомого українського музиканта Андрія Кузьменка (Скрябіна) виходить у видавництві “Фоліо”.

Харківське видавництво “Фоліо” готує до Книжкового Арсеналу книжку, де будуть зібрані поезії Кузьми Скрябіна.

Кузьменка

У віршах, які увійшли до видання, якнайкраще розкривається яскравий талант Кузьми, його іскрометний гумор, тонкий ліризм і чітка громадянська позиція.

У видавництві “Фоліо” вже вийшли друком книжки Скрябіна “Я, “Побєда” і Берлін” (українською та російською), “Я, Паштєт і Армія” та “Я, Шонік і Шпіцберген”.

Кузьма Скрябін (справжнє ім’я Андрій Кузьменко) народився в місті Самбір Львівської області 17 серпня 1968 року. Закінчив музичну школу за класом фортепіано. 1989 року записав першу пісню у складі музичної групи “Скрябін”. З того часу став відомим як співак, автор музики і текстів багатьох десятків пісень, а також ще і як талановитий письменник.

20 – 24 квітня, до Всесвітнього дня книги і авторського права, у Мистецькому Арсеналі відбудеться VI міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво. Місія Книжкового Арсеналу — сприяти розвитку українського літературно-мистецького середовища та книжкового ринку шляхом міжнародного обміну й поширення найкращих світових практик. У центрі уваги фестивалю — культурна модернізація, самоосвіта і популяризація читання. Книжковий Арсенал розглядає книгу не лише як інтелектуальний продукт і атрибут сучасного стилю життя, але й як сферу для інновацій, що активно взаємодіє з іншими креативними індустріями.

До речі, українською мовою вийшов бестселер Ніка Вуйчича “Життя без обмежень”. 

Джерело: vsiknygy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.