Реальна історія кохання на тлі Євромайдану та війни в романі “АМОР[Т]Е”

У «Видавництві 21» 14 лютого вийде роман про любов без плюшу та блискіток.

«Видавництво 21» готує книгу про історію особливої любові. Це роман харизматичної Олександри Іванюк «АМОР[Т]Е», який потішить перших читачів своїм свіжим типографічним запахом вже 14 лютого.

16467222_1422712747788705_1643757443_n
«АМОР[Т]Е» – історія не із тих, які б’ються рожевими сердечками з блискітками, а на дотик, як плюшеві ведмедики. Ця історія любові пульсує революцією і війною. Більше того, тут усе до болю правдиве, адже роман побудовано на реальних подіях, головними героями яких є італійка Франческа Леонарді та донецький вчитель історії, громадський активіст Юрій Матущак. Юрій відкриває дещо розгубленій італійці, яка приїхала до Донецька вчити російську мову, Донецьк український. І разом з тим, Франчесці відкривається таїна справжнього, сильного почуття.
Драматизму розвитку стосунків молодих людей додає те, що вони потрапляють у вир донецького Євромайдану, російської окупації.

Читач матиме змогу побачити ті події зсередини, майже вповні їх відчути, адже основна емоційна складова роману викликає цілковиту довіру. «АМОР[Т]Е» Олександри Іванюк – приватна історія, яка дозволяє заповнити прогалини в осмисленні недавньої української історії.
Вихід роману приурочений ще до однієї дати – 15 лютого головному героєві мало виповнитися 30 років. Мало б… Але про це краще спогадами Франчески та словами роману.
Олександра Іванюк про «АМОР[Т]Е»: «Ця зворушлива історія розповідає про зіткнення двох світів, де панують невгамовні пристрасті, боротьба, відчай і надія».
Олександра Іванюк – випускниця Києво-Могилянської академії і College of Europe, дослідниця, закінчує дисертацію про політичні еліти в Україні, живе і працює у Варшаві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.