“Скриня. Речі сили”: в Україні вийшла інтерактивна книга на основі фольклору

Анімована книга з декількома інтерактивними сторінками є тизером до майбутнього масштабного проекту.


Львівська студія Nravo випустила анімовану презентацію інтерактивної версії книги “Скриня. Речі сили “української письменниці Ярини Вінницької. Додаток можна безкоштовно завантажити для ОС IOS і Android.
У анімованої книги дев’ять розділів і 36 сторінок. Вона побудована у вигляді віртуальної скрині, в який з моменту народження дівчини складають придане. Саме тому для створення “скрині” використовували елементи, пов’язані з весільними обрядами різних регіонів України.
Живі картинки книги – справжні старовинні українські скрині, орнаменти, костюми, головні убори, рушники та інші народні артефакти, зібрані по всій Україні від Львова до Донецька. Наприклад, на одній зі сторінок оживають гуцульські кахлі XIX століття відомого майстра Олексія Бахматюка.

0_8_650x410
У книги є і інтерактивні сторінки – наприклад, можна власноруч можна розмалювати старовинну ікону і портрет Гоголя.
Для озвучування книги використовували старовинні весільні пісні з Покуття, а також весільні інструменти – гуцульські трембіти і цимбали. Голосами проекту стали Сергій Фоменко з гурту “Мандри” і Іванка Червінська, фіналістка “Голосу країни”.
“У мене таке відчуття, що я готувала цю книгу все своє життя – їздила у фольклорні експедиції, збирала власну колекцію артефактів, досліджувала світ традиції різними способами. Поки не зустріла своїх партнерів-співавторів – чарівну художницю з Кам’янця-Подільського Юлію Табенської і ідеолога проекту Дмитра Осипова. Ми втрьох протягом дев’яти місяців (дуже символічно) творили вже саму книгу “, – розповіла автор книги  Ярина Вінницька.

Джерело: styler

One thought on ““Скриня. Речі сили”: в Україні вийшла інтерактивна книга на основі фольклору”

  1. Катя сказав:

    У Львові вже відбулась презентація цього артбуку – грандіозне було шоу. Деталі тут http://starylev.com.ua/news/lvivyany-zazyrnuly-u-skrynyu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.