Скрипка і Притула озвучать “Маленького принца”

Олег Скрипка та Сергій Притула озвучать героїв мультфільму “Маленький Принц”


Вже 26 листопада українські глядачі зможуть побачити у кінотеатрах перший анімаційний фільм за мотивами чарівного шедевру Антуана де Сент-Екзюпері.

Вперше видана в 1943 році, книга «Маленький Принц» буде перекладена на 250 мов та визнана найкращою книгою XX сторіччя у Франції.
В усьому світі завдяки всесвітній популярності книги Екзюпері до дубляжу анімації «Маленький Принц» було залучено зіркову плеяду акторів: Джефф Бріджес, Рейчел МакАдамс, Пол Радд, Маріон Котійяр, Бенісіо дель Торо та ін.

poster (1)

В записі українського дубляжу братимуть участь Олег Скрипка та Сергій Притула.

Олег Скрипка дублюватиме роль Авіатора – героя, від імені якого розповідається історія Маленького Принца

Олег Скрипка: «Роль Авіатора надзвичайно цікава для мене та відповідальна. Адже фактично Авіатор – це і є автор, Екзюпері. До того ж мені цікавий сам формат – класична історія перевтілена у сучасну анімацію. Цей фільм водночас поетичний, глибокий і при цьому надзвичайно захоплюючий. Він спонукає глядачів бути сміливішими у своїх мріях та більш відкритим для тих можливостей, які нам пропонує світ. Впевнений, що глядачі слідкуватимуть за героями, затамувавши подих».

Роль Лиса дублюватиме Сергій Притула. Саме Лис говорить ключові фрази з книги Екзюпері, які так відомі кожному з дитинства: «Якщо хочеш, я відкрию тобі секрет. Добре бачить лише серце. Найголовнішого очима не побачиш».

tlp_sh_sc0640 (1)

Сергій Притула: «Я пам’ятаю, як ще в дитинстві читав Екзюпері і звичайно ж ця книга мене вразила. Чи брати участь у проекті, я навіть не вагався – я хочу щоб мій син, якому зараз 7, подивився кіно і почув сакраментальні фрази татусевим голосом. До того ж в той день, коли мені запропонували роль Лиса, – одна з прихильниць подарувала книгу «Маленький Принц» для мого сина – це просто містичний збіг».

Поринь у неймовірні пригоди! Світ неможливий без фантазії та пригод. Принаймні, в цьому впевнений старий авіатор, по сусідству з яким нещодавно оселилась одна дуже педантична мама зі своєю старанною донькою. Життя дівчинки підкорене суворому навчальному плану, в якому час на друзів передбачений лише наступного літа. Однак, цей ретельно спланований план руйнується, коли в життя дівчинки вривається дивний сусід з його неймовірними розповідями про Маленького Принца та далекі зірки. Залишилось лише полагодити літак і в подорож! Так починаються великі пригоди – сповнені чарами, небезпекою, гумором та справжньою дружбою.

Джерело: edinstvennaya.ua

One thought on “Скрипка і Притула озвучать “Маленького принца””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.