Вчені: ті, хто більше читає, живуть довше

Згідно зі статистикою, більш ніж половина українців визнають, що не прочитали жодної книги за останній рік.

Якщо ви входите до цього числа, то для вас вчені створили мотивацію, що показує всю користь читання на різних рівнях, пише eu.in.ua

Читання художньої літератури допоможе стати більш творчою та сприятливою особистістю

Згідно з розслідуванням, що проводилось в університеті Торонто, у читачів художньої літератури «когнітивні порушення» зустрічаються рідше, аніж у читачів документальної літератури. Тобто, за результатами дослідження, перші мають ширший кругозір, аніж любителі наукової літератури. Автор дослідження стверджує: «Не зважаючи на те, що наукова література дозволяє студентам вивчити суть предмету, це не завжди допомагає їм досконало дослідити його. Лікар може на енциклопедичному рівні знатися на своїй професії, але цей факт тільки зациклює його саме на «наукових» знаннях і не дозволяє вийти за ці рамки».

Люди, що читають книжки, живуть довше

Йєльскі дослідники вивчали 3635 людей віком від 50 років і зробили такі висновки: ті люди, які читали книжки протягом більш ніж півгодини щодня, живуть у середньому на 23 місяці довше за тих, хто не читає. Без сумніву, процес читання створює так звану «когнітивну взаємодію», що вдосконалює такі сфери, як словниковий запас, навички мислення та концентрацію. Також це сприяє розвитку співчуття, соціальної приналежності та емоційної обізнаності. І в цілому, всі вищезгадані фактори допомагають людству довше залишатись на цій планеті.

50 книг на рік – це досяжна мета

Читати по книжці щотижня – це не просто виглядає недосяжним, але й лякає. Але насправді це можуть зробити навіть дуже зайняті люди. Письменниця Стефані Хастон з цього приводу сказала, що відмовка «в мене немає часу» є напрочуд не переконливою. Зараз, коли вона досягла мети 50 книжок на рік, вона стверджує, що витрачала час на телефон, перебуваючи в ліжку, за обідом, у потязі, а також у чергах. Після двох місяців цього челенджу вона заявила, що має спокійніший та повноцінний сон, роблячи більше за те, що здавалося неможливим.

Начитані люди – успішні люди

Успішні люди завжди піклуються про саморозвиток. Сотні успішних лідерів поділилися списком книг, які допомогли їм досягти того, що вони мають зараз. Цікаво, з чого починаються більшість цих списків?

«Легко не буде» Бен Хоровіц

«Продавець взуття» Філ Найт

«Від гарного до великого» Джим Колінс

«Втратити невинність» Річард Бренсон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.