Вийшла друком книга Олега Сенцова

Книга українського режисера Олега Сенцова отримала назву “Купуйте книгу – вона смішна”.

Роман режисера, засудженого на 20 років за безпідставним звинуваченням, парадоксальним чином не містить натяку на сумні події в житті автора.

Сенцова

У харківському видавництві “Фоліо” вийшла книга українського режисера Олега Сенцова під назвою “Купуйте книгу – вона смішна”. Про це йдеться на Facebook-сторінці видавництва.

Видавництво «Фоліо» із особливою шаною запрошує Вас на презентацію книги українського кінорежисера, сценариста та письме…

Опубліковано Видавництво Фолiо 13 січня 2016 р.

“Як відомо з подій останнього року, автору книги з оптимістичною назвою” Купіть книгу – вона смішна” довелося стати жертвою російської пропаганди і опинитися в епіцентрі резонансного скандалу. Несправедливо засуджений до 20-річного ув’язнення Олег Сенцов не втратив обличчя, а став зразком громадянської мужності, незламності і людської гідності “, – зазначили в видавництві “Фоліо”.

Видавці також нагадали, що всесвітньо відомі письменники і режисери марно зверталися до представників російського кінематографа з проханням посприяти звільненню українського режисера.

Сенцова

Відзначимо, що офіційна презентація нового роману Сенцова відбудеться до Києва 28 січня в книгарні “Довженко. Книги. Кава. Кіно”.

Зазначимо, що Олег Сенцов – не єдиний полонений українець в Росії, який написав свою книгу. Так, Надія Савченко теж написала книгу “Сильне ім’я Надія”, перебуваючи в полоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.