“Мавка” Лесі Українки стане 3D-мультиком

Твір Лесі Українки “Мавка. Лісова пісня” стане мультфільмом.

Компанії FILM.UA і Animagrad почали роботу над повнометражним мультфільмом «Мавка. Лісова пісня» за мотивами відомого твору Лесі Українки.

Мавка

«Лісова пісня» була вибрана не випадково, оскільки в основі цього твору лежать давні традиції та вірування нашого народу. Автори фільму не просто перенесуть класичну п’єсу на екран, вони створять новий твір, змінивши і сюжет, і трагічний тон оригіналу, зберігши при цьому тонкість, лірику і казковість п’єси.

Історія буде доповнена зрозумілими сучасній аудиторії сюжетами і образами, порадує новими комічними персонажами і хеппі-ендом. Хронометраж при бюджеті $ 5 млн складе 85 хвилин, а сам фільм зніматиметься у форматі 3D-анімації паралельно англійською, українською та російською мовами.

lisovapisnya-2

Ідея створити історію на основі слов’янських міфів і класичної п’єси належить Сергію Созановському та Ірині Костюк. Українські і слов’янські теми зараз в тренді по всьому світу: «Синтез сучасного і вічного, слов’янського і універсального, що пронизує любовної історії і гумору, екшна і фентезі повинен спрацювати і зробити проект унікальним. Мавка – наш унікальний казковий персонаж, і вона заслуговує такого ж чудесного втілення та любові глядачів у всьому світі, як свого часу Рапунцель, Русалочка, Снігова Королева, Білосніжка та інші героїні казок і легенд, увічнені в популярних мультфільмах», – зазначає Ірина Костюк.

В основі сюжету мультфільму – історія кохання німфи Мавки і звичайного сільського хлопця Лукаша. Але перешкодою для них є не тільки те, що вони з різних світів. Герої будуть протистояти злу, втіленому в образі Килини, яка охоплена бажанням підкорити природу і зберегти вічну молодість. В її арсеналі – дивовижні механічні розробки. На боці Мавки ж – сила природи і гармонія, так що Лукашу, який опинився між двох вогнів, доведеться зробити свій вибір.

Прототипами всіх основних локацій мультфільму стали реальні українські природні заповідники: українська Венеція – село Вилкове, тунель кохання у Клевані, Буцький каньйон і, звичайно ж, Карпати. Планується, що “Мавка. Лісова пісня” вийде в 2017 році.

Нагадаємо, в Україні покажуть мультфільм “Маленький принц” в озвучці Олега Скрипки і Сергія Притули.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.