Анастасія Приходько – Тримай (кліп)

Відома співачка Анастасія Приходько нещодавно оголосила про перехід у жанр сучасної рок-музики та формування повноцінного живого колективу музикантів для наступних концертних шоу.

Звісно, у своєму новому кліпі «Тримай», виконавиця не постала в образі ще одного монстру з гурту Lordi, проте використання живих інструментів у музиці не помітити важко.

Режисерами нового кліпу Анастасії виступив тандем спеціалістів – Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак, за задумом яких, музична стрічка переповідає глядачу історію про романтичні відносини пари. З самого початку у їхніх стосунках начебто все добре, але з плином часу проблеми стають дедалі помітнішими, що у кліпі «Тримай» символічно передано за допомогою образу дівчини-ляльки: тепер її треба підзаводити ключем все частіше, що швидко набридає і хлопцю, і самій дівчині. У результаті чого, зневірившись у подібних відносинах, дівчина-лялька викидає у відчинене вікно свій ключ.

«Так, і така сторінка мала місце у моєму житті. Пісня «Тримай» є дійсно особливою для мене, вона про моє особисте життя, я чудово пам’ятаю, що писала її без жодного музичного інструмента, під стукіт звичайного олівця. Запрошую всіх подивитись, послухати і приєднатися до вистражданої у всіх сенсах історії та щиро дякую усім, хто повірить у неї», – пише у соціальних мережах Анастасія Приходько.

Джерело: нотатки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.