Андрій Клименко випустив пісню на слова Миколи Вінграновського

Сольний проект вокаліста гурту «Теорія Простору» Андрія Клименка, у рамках якого нещодавно було презентовано дебютну відеороботу «Було вже пізно мальвам».

В основу свіжого відео і пісні покладено вірші Миколи Вінграновського, а від одного з рядків («І маємо: ось тут глибоко, а тут ось мілко поміж нас..») навіть відштовхується основна ідея кліпу.

«Мій сольний проект – це багаж із пісень та віршів, які я довго не наважувався показувати і які не є форматом для «Теорії Простору». Зрештою, я подумав, що варто представити їх на осуд слухачам, і їм вирішувати жити цим пісням на концертних майданчиках чи далі в мене на кухні.

«Було вже пізно мальвам» – це пісня на слова Миколи Вінграновського, чия поезія зазвичай буквально проситься на мелодію. Я випадково дізнався, що недалеко від Переяслава-Хмельницького на околиці села Циблі є зруйнована церква, яка після створення Канівського водосховища опинилась на острові, а довколишні місця були затоплені. Кращої локації годі було знайти для цієї пісні. Зруйнований храм, куди ще півстоліття тому люди приходили у відчаї, радості і який слугував символом їхньої віри, став нікому не потрібний, оточений водою. Він стоїть на острові із власних руїн і коли вона зруйнує його стіни – лише питання часу. Так само ліричний герой передчуває неминучу пустку і руїну всередині себе, спричинену неминучою розлукою», – розповів «Нотаткам» Андрій Клименко.

Саме такі мінорні та трагічні емоції прагнув передати у своїй роботі «Було вже пізно мальвам» Андрій Клименко спільно із оператором Денисом Конончуком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.