“Антитіла” презентували новий альбом “Сонце”

Гучна прем’єра сьогоднішнього дня – новий студійний альбом гурту «Антитіла» під назвою «Сонце», що став п’ятим лонг-плеєм у дискографії популярної команди!

Отже, знайомтесь, «Сонце» – це дев’ять свіжих композицій формації загальною тривалістю трохи більше півгодини, частина з яких, щоправда, вже була раніше оприлюднена у якості окремих інтернет-синглів та кліпів. Так, зокрема, до платівки потрапив уже знаний меломанами трек «Танцюй», пісня Андрія Кузьменка «Люди як кораблі» та одна з останніх новинок – «Одинак». Всі інші композиції раніше не оприлюднювалися у мережі та виконувалися виключно під час живих концертів «Антитіл». Запис матеріалу: Дмитро Хомулко / Bobina Records, Дмитро Хомулко.

Абсолютно весь матеріал альбому «Сонце», вже звично для самих себе, «Антитіла» виклали задля вільного прослуховування у соціальних мережах та спеціалізованих сервісах, а для тих, хто матиме бажання підтримати колектив, реліз доступний для купівлі на Google Play та iTunes.

«Ще кілька місяців тому було складно повірити, що ми встигнемо випустити цю платівку. Дуже щільний концертний графік ставив під сумнів наші плани, але весь творчий потенціал, накопичений за два роки, просто виплеснувся з нас у студії. Кожен день ми творили. Експериментували, додавали і видаляли, будували і ламали. Іноді все з початку, але головне – в кайф. Все відбулося на одному диханні. Пісні дуже різні, деякі кардинально протилежні по емоціям. «Сонце» – це звичні «Антитіла», але в якісно новому саунді», – зазначає в анотації лідер «Антитіл» Тарас Тополя.

Джерело: нотатки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.