“Біла Вежа” випустили кліп на пісню “Бути вільним”

Український гурт “Біла Вежа” презентував нову відеороботу.

Якісний музичний продукт може створюватися не тільки на Заході, але і в нашій країні.

Музиканти “Білої Вежі” – учасники шостого сезону вокального шоу “Х-Фактор” на СТБ. За час свого існування група випустила 2 альбоми і 5 синглів.
На даний момент “Біла Вежа” працює над третім альбомом, презентація якого запланована на літо 2016 року.

біла вежа

Нещодавно музиканти випустили кліп на пісню “Бути вільним”. Це другий сингл з нового альбому “Білої Вежі”. Перший (“Як тебе знайти”) був представлений восени 2015 року.

Артисти зізналися, що в новій відеороботі прагнули зробити принципово нову сюжетну лінію:

У кліпі на пісню “Бути Вільним” ми відійшли від звичних сюжетів, які використовували в попередніх відео, і вирішили передати настрій пісні за допомогою емоцій. Для реалізації поставленої мети, щоб підкреслити динаміку руху і емоції, ми вибрали величезне приміщення і встановили десятиметровий екран… Пов’язка на очах символізує темряву, яка оточує нас, а момент “прозріння” – усвідомлення власної внутрішньої свободи, здатності не здаватися і не дивлячись ні на що йти вперед.
Режисером нового кліпу виступив Влад Разіховскій, відомий своїми роботами для групи “Друга Ріка”, LOBODA, Наталії Могилевської.

Влад вважає, що кліп на пісню “Бути Вільним” відкриє нову главу в творчості музикантів “Біла Вежа”:

“Компанія FreeFilm Production зняла кліп для групи “Біла Вежа”, який стане новою віхою в історії розвитку групи. Мені дуже близький і текст пісні “Бути вільним”, і самі музиканти”.
Відзначимо, що офіційний реліз треку “Бути вільним” відбувся в березні 2016, зараз пісня в ротації українських радіостанцій. Також саме з цією композицією музиканти брали участь у Національному відборі на “Євробачення-2016”.


Нагадаємо, днями “Тартак” презентували новий кліп на композицію “Жити”. Пісня увійшла до альбому “Ввічність”. Лідер “Тартак” Олександр Положинський називає цю пісню своєрідним підбиттям підсумків.

Джерело: tochka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.