Bria Blessing випустила ніжний кліп “Дякую”

Взимку зігрійтеся новим теплим кліпом від Брії Блессінг під назвою «Дякую», основним лейтмотивом якого стало саме почуття вдячності.

Режисер та оператор ролику –  В’ячеслав Якобчук зі столичної студії Stage Stock Production, а у роботі йому допомагав другий оператор Андрій Шевчук. Прем’єра душевного відео відбулася на сторінці виконавиці у YouTube 22 січня 2018 року.

«Вдячність – це саме те, що робить нас дійсно щасливими. Я дуже хочу сказати слова вдячності кожному, хто був, є та завжди буде зі мною поруч», – каже Брія.

Слова та музика пісні «Дякую» належить самій Брії Блессінг – американці, батьки якої переїхали до України наприкінці 1992 року. З самого початку цей переїзд не розглядався родиною у якості тривалого, але життя спочатку у Луганську, а потім у Львові внесло свої корективи у сім’ю християнських місіонерів.

У своїх інтерв’ю дівчина зазначала, що справжньою людиною та громадянином вважає того, хто усвідомлює приказку «добре там, де нас нема», та намагається змінити життя на краще саме тут і тепер. За словами співачки, саму себе вона щиро відчуває справжньою українкою. Додамо, що широкий загал меломанів дізнався про Брію після її участі у проекті «Голос Країни: Перезавантаження», де вона потрапила до команди Святослава Вакарчука.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.