“ДахаБраха” випустили новий альбом на основі пісень різних регіонів України

Український етно-хаос гурт “ДахаБраха” випустив новий альбом під назвою “Шлях”.

“ДахаБраха” випустила 5-й студійний альбом. Продюсером альбому “Шлях” став Юрій Хусточка, – колишній учасник гуртів “Океан Ельзи” та Esthetic Education.

“Шлях” є першою студійною роботою після тривалої перерви (минулий “сольний” реліз Light вийшов шість років тому). “Назва альбому дуже символічна, адже шлях його був непростим і нешвидким. Дві сесії звукозапису, два підходи до фіксування атмосфери, станів провідності звуку. Наче караван, завантажений життєвоважливими речами, лишаючи позаду покриті пилом міста та спустілі концертні майданчики”, – сказано в повідомленні на сторінці групи в Facebook.

“Шлях” – це історія людей, чий шлях до свободи лежить через величезні виклики. Новий альбом присвячений тим, хто віддав своє життя за нашу свободу, тим, хто продовжує стояти на її сторожі, і тим, що йде непростим шляхом вільної людини, не втрачаючи надії”.

Зараз “ДахаБраха” закінчує тур по Франції. В коментарях гурт повідомив, що 23 лютого виступить у Києві, в Жовтневому палаці, після чого колектив відправиться в США.
Джерело: styler

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.