Де живе українська пісня? Унікальне зібрання фольклору Вінниччини

Український проект “KOZA MEDIA” здійснив експедицію Вінничиною для запису зникаючих народних пісень. Відео зібраних матеріалів було розміщено на каналі проекту в YouTube.

Учасники проекту відвідали 5 населених пунктів Вінницької області та зафільмували їх фольклорні ансамблі. Серед них були села: Пятківка, Розкошівка, Рогозка, Каташин та Василиха.

Зйомка проходила в рамках Міжнародного культурно-освітнього проекту “Збір зникаючої європейської культурної спадщини “Поліфонія”, повідомляють Патріоти України.

Записи проводилися в місцевих будинках культури. Деякі пісні фольклорні ансамблі супроводжували танцями. За словами жителів села Василиха, пісні є настільки різноманітними, що можна відрізнити з якого хутора людина за тим, що вона співає.

Проект “KOZA MEDIA” створений при Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара” у 2014 році з метою популяризації традиційної культури. Одними з його головних завдань є збір архівної бази якісного відео матеріалу у сфері української традиційної культури для загального користування й поширення.

Напрямки його роботи: фольклор, народне мистецтво, етнографічні музеї. Зокрема, це короткометражні ролики та фільми, зняті за участі фольклорних колективів та митців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.