“Друга Ріка” випустила кліп на пісню “Монстр”

«Монстр» – особливий трек для «Другої ріки».

За ствердженням самих музикантів сингл помітно відрізняється від інших пісень, що увійдуть до майбутньої платівки. Це одна з головних причин, чому для зйомок нового відео було обрано саме його. Режисером відео, оператором та автором ідеї став Дмитро Маніфест.

«Монстр» – перша робота режисера та музикантів.

Валерій Харчишин:

Для нас це своєрідний експеримент. Раніше ми повністю були у знімальному процесі, тобто, від сценарію до монтажу. Цього разу – повністю довірилися знімальній групі.

За 20 років ми знялись у стількох кліпах, де за сюжетом робимо вигляд, що граємо на інструментах, що їх вистачило б на усі гурти України. Тому цього разу, аби не імітувати, ми вирішили довіритися технологіям майбутнього. Їх шукали у таких стрічках, як: “Чаппі”, “Робокоп” та “Термінатор”. Ясна річ, було непросто, але, коли точно знаєш, що тобі треба – знайдеш.

Коли ми побачили результат, відверто кажучи, були здивовані. Робот відпрацював свій гонорар на відмінно. Відео вийшло кайфовим, хоч і маємо кілька питань до режисера. Та мабуть ми продовжимо співпрацю і у подальшому, аби цих питань не залишилось у наступній роботі.

«Монстр» – це пісня про уявного друга, який є у кожної людини. Він з’являється в дитинстві, спочатку живе під ліжком, потім перебирається з нами на нові квартири і часто не залишає до самої смерті. І якщо в дитинстві «Монстр» іноді здається нам кошмарним, з віком усвідомлюєш – буває, що за непривабливою зовнішністю ховаються світло і добро.

Джерело: космо

One thought on ““Друга Ріка” випустила кліп на пісню “Монстр””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.