“Друга ріка” зняла свій найкращий кліп

“Друга Ріка” представила шанувальникам кліп на пісню «Засинай».

Учасники колективу вважають цю відеороботу однією з кращих у своєму репертуарі. Режисером відео виступив Влад Разіховскій.
У кліпі «Засинай» учасники групи «Друга Ріка» опиняються в полоні сновидінь. Ось тільки зі своїми снами музиканти зустрічаються не тільки коли засинають, але і в найбільш невідповідний момент.
У відео, яке презентувала «Друга Ріка», розказані чотири паралельних історії, героям яких судилося зустрітися лише в самому фіналі. Головна інтрига відео: чий сон – вигадка, а чий – дійсність?
Ідея кліпу «Засинай» належить давньому другу групи «Друга Ріка», режисерові та операторові Владу Разіховскому, який раніше знімав для них кліпи «Чую» і «Париж» («Дай мені вогню»).
«Все вийшло саме так, як було задумано – кліп виглядає як реальне кіно або трейлер до повного метру. Виглядає на одному диханні і тримає в напрузі до самого кінця. Я вважаю, що на сьогоднішній день це наша найкраща робота », – прокоментував новий кліп соліст групи «Друга Ріка» Валерій Харчишин.

Сюжет кліпу досить складний: сни учасників групи переплітаються з дійсністю, і лише в кінці кліпу глядач зможе дізнатися, що відбувалося насправді, а що лише сон.

Тренди на містичні кліпи прийшли в Україну. Відома співачка Джамала теж представила містичний кліп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.