Джамала поділилася “Подихом” з фанатами

Зараз головна співачка країни – кримська татарка Джамала, яка співає українською, англійською та російською мовами.

12 жовтня вийшов новий альбом Джамали “Подих”

Джамала
Як тільки Джамала з’явилася, стало відразу ясно, що перед нами сила природи. Було відчуття, що спочатку її таланту не вистачало зрозумілої форми, «нав’язливост»і мелодій, під які ми могли б плескати в долоні, дивлячись знизу вгору на неї на сцені. А тепер це все у неї є.
Її нова платівка “Подих” – це крок назустріч широкій публіці. Співачка стає ближче, не жертвуючи почуттям власної гідності і амбіціями серйозного артиста.
Платівка включає в себе 12 композицій і один бонус-трек: шість українською мовою, три російською і три англійською, у тому числі вже опубліковані навесні і влітку сингли «Очима», «Шлях додому» і заголовна пісня «Подих».

Джамала
Джамала: «Подих» – це альбом про відносини, любов і розставання. Можна сказати, що це мій особистий щоденник, який я вела останній рік. Те, про що я ніколи не розповім в інтерв’ю, правда про особисте життя, відверто викладена в піснях.
Головний меседж цієї платівки – пізнай себе, прийди до себе через любов, розлуку, самотність. А якщо раптом ви зневірилися в любові, «Подих» вам доктор прописав. Саме вам я адресую свою заяву: я вірю в любов! Музичний стиль цього альбому – суміш: ритм-енд-блюз, драм-енд-бейс, даунтемпо, соул, електроніка і фанк, а в кінці додали есенцію з найсильніших почуттів. На цій платівці я набагато більше, ніж на всіх попередніх, впливала на те, як вона буде в підсумку звучати. Щастя, закоханість, самотність – все дало свої фарби і відтінки. Насолоджуйтесь! »

Джамала
Автором музики, більшості текстів і вокальних аранжувань виступила сама Джамала. Лірика для двох композицій була написана у співавторстві з письменницею Вікторією Платовою, ще два тексти були складені спільно з Артом Антоняном, з яким співачка співпрацювала в міні-альбомі «Дякую». У цьому релізі Джамала також звернулася і до творчої спадщини великих поетес – в трекліст увійшли композиції, написані на вірші Ліни Костенко («Неандертальці») та Марини Цвєтаєвої («Ніч»).
У роботі над «Подихом» взяло участь відразу кілька аранжувальників – Сергій Єременко, Сергій Мартинов і Роман Черенов. Крім того, над синглами «Очима» і «Шлях додому» працював Євген Філатов. Також на цьому альбомі вийдуть дві спільні композиції – «Більше», написана Джамалою спільно з Романом Череновим (ака Morphom) і Drifting Apart, колаборація з групою The Erised. В даний момент закінчується робота над відео-версією альбому «Подих» – концертом з 13 композицій, виконаних Джамалою в студії.

Джамала
Перед нами співачка, яка точно знає, що вона робить. Нова Джамала – це еквілібристика високого класу. Вона грає фанк – музику радості, яка виникла не від хорошого життя чорного населення Америки. В енциклопедії “Британіка” зазначено, що в середині минулого століття слово фанк асоціювалося з неприємними запахами, історіями про трагедії, жорсткості, нещасну любов, розбиті мрії і расову боротьбу, – з усього цього народився танцювальний ритм, який змушує забути про все на світі.
Зараз головна співачка країни – кримська татарка, яка співає українською, англійською та російською мовами.
Джамала – молода, красива, божевільно талановита. Вона доводить, що на мові поп-музики можна говорити про найважливіші речі.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.