Гурт “Бумбокс” презентував нову пісню “Колишня”

Ранковий «привіт із забуття» для колишньої передають у своїй новій композиції музиканти гурту «Бумбокс» на чолі з незмінним лідером Андрієм Хливнюком!

Новопредставлений трек «Колишня» – це перша частинка майбутнього міні-альбому команди під назвою «Голий Король», який, у свою чергу, за задумом авторів, має стати логічним продовженням оприлюдненого минулого року надпопулярного максі-синглу «Люди». І хоча, як ми всі добре знаємо, у попередній пісні «Люди» переважали розмірені чуттєві настрої, сингл «Колишня» у цьому плані достатньо відрізняється від неї, насамперед надривними емоціями та потужним гітарно-електронним трагізмом приспіву. Втім, як зазначає сам Андрій Хливнюк, «Колишню» можна вважати класикою сучасного «Бумбоксу» та міксом усіх тих музичних напрямків, у яких формація працювала протягом декількох останніх років.

«Композиція «Колишня» має припасти до душі поціновувачам останнього творчого періоду «Бумбокса», хоча при її написанні я думав зовсім не про те. Ця пісня не тільки про хлопчиків і дівчаток, зустрічі і розлуку, коханих, коханців, колишніх, тощо… За бажання у ній можна навіть віднайти соціальне підґрунтя, побудоване на відносинах людей і суспільства. Але то вже індивідуально», – каже про новинку лідер «Бумбокс».

Джерело: нотатки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.