Гурт “КораЛЛі” презентував рок-колядки до Різдва

Франківська фолк-рок-формація КораЛЛі завершив 2017 рік презентацією тематичної збірки, що отримала назву «Рок-коляди До Різдвяних Свят!».

До її складу увійшло чотири композиції, які уже знайомі прихильникам цього самобутнього гурту, проте тут представлені в новому вигляді.

Небо і Земля

Українська майже народна колядка з європейськими коренями та традицією. У виконанні КораЛЛі набула модного прочитання та не позбулася хорових елементів і головне – своєї величності. Ту величність не в останню чергу підтримують партії сопілки та трембіти. То майже як ангельські труби з неба.

Ой на ріці на Йордані

Колядка авторства В.Вовка та вдалого виконання львівським колективом Піккардійська Терція. КораЛЛі підготували стильове виконання на замовлення львівського фестивалю рок-коляда ще у 2014-му. І ця версія також отримала свою оцінку вибагливою публікою.

Чи дома-дома

Цей твір – одне з найцікавіших досліджень КораЛЛі. Головно в основі лежить архаїчна карпато-гуцульська колядка. Тут присутній перетин сучасної культури із ще дохристиянською. Оновлене рок-звучання знову ж таки викликає захоплення через переливи сопілки та трембіти.

Меланка

 

Спільна композиція київського фолк-рок-колективу The Doox та рок-вар’яте КораЛЛі із Івано-Франківська.
За словами музикантів, у ній вони поєднали «звучання сьогодення, самобутній український спів та звуки карпатської трембіти і дримби».

Максим Бережнюк, лідер гурту The Doox: «Окрім традиційних колядок, з якими переступаєш поріг батьківської хати на Різдво, існує ще багато менш знайомих пісень. От ми і вирішили записати свою версію однієї з українських колядок. Вийшло доволі цікаво та сучасно, тож пісня прийдеться до смаку як старшому поколінню, так і молоді».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.