Гурт “Vivienne Mort” випустив новий альбом “Досвід”

«Досвід» став лише другим повноформатним альбомом столичного колективу, слідом за виданим у 2013 році «Театр Pipinо», та шостим релізом у дискографії команди вцілому.

Свіжа платівка вмістила пісенний музичний матеріал, який почав накопичуватися ще роки зо три тому, але запис абсолютно усіх композицій відбувався в одному звичному для Vivienne Mort місці – на студії Revet Sound.

Що стосується колоритної обкладинки платівки, то в її основу, як не дивно, покладено просту дитячу фотографія вокалістки Vivienne Mort. З огляду на дивовижну відповідність цього фото і всього музичного наповнення релізу, здається, що вже тоді маленька Дана розпочала готуватися до сьогоднішньої прем’єри. Цікаво, що з самого початку музиканти хотіли помістити на обкладинку фото труни, адже саме її вони вважають найкращим збирачем усього людського досвіду.

«Хочеш, щоб усі навколо любили, були щасливі та вільні – дай їм приклад. Це і буде твій досвід», – лаконічно прокоментувала новинку Даніела Заюшкіна.

«Все, що я можу зробити для вас – випустити з лап твоє серце зараз», – співає Даніела Заюшкіна, фронтвумен гурту Vivienne Mort.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.