Гурт Zapaska презентував анімаційний кліп на пісню “Запитайся”

 

Український гурт Zapaska презентував кліп на пісню «Запитайся» з останнього альбому Pomalu.

Ідея відео належить ілюстратору й аніматору Олегові Щербі, за творчістю якого давно слідкують учасники Zapaska, тому вирішили повністю довіритись авторові.

«Щодо змісту цікаво виходить: пісня на слова Миколи Бажана (там використаний фрагмент його вірша «На луг лягло благословіння снігу»), наш Паша додав приспів «Запитайся, звідки у нього мужність – дізнайся, як позбутися всіх страхів» – ці рядки змінили русло оригінального вірша, почалася історія про мужнього героя. А Олег розвинув тему, закладену в метафорі «кристалик зведений блаженними руками», перевівши все у філософську площину людини і її сутності. Нам дуже подобаються такі ігри зі змістом», – поділилась із Cultprostir учасниця Zapaska Яна Шпачинська.

Олег Щерба пояснює свій задум так: «Це абстрактне уявлення людини, яка умовно «вирощує» в собі крихкий кришталик і проносить його протягом усього життя. Вона цінує його, але неминуче і мовчазно з ним розлучається» .

Відео «Запитайся» уже відібрали до програми американських фестивалів кіно й анімації LA San Rafael Film Festival та Open World Animation Festival.

Нещодавно Zapaska оголосили, що із дуету перетворюються на квартет. Перший концерт новим складом вони дадуть 24 березня у Львові. Хто саме приєднався до гурту, музиканти поки тримають у таємниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.