Христина Панасюк та Сєня Присяжний записали зворушливу пісню про АТО

«Після прослуховування нашої дуетної пісні «Я не втомився» ти вже не будеш таким, як був до цього моменту», – коментує свою спільну роботу з молодою рівненською співачкою Христиною Панасюк лідер відомого українського гурту «Мотор’ролла» Сєня Присяжний.

І хоча сам твір музиканти записали ще у листопаді минулого року, оприлюднити його вийшло тільки зараз, доповнивши студійним відеорядом. Варто згадати, що авторство драматичної лірики належить Христині Панасюк, яка написала текст цієї пісні одразу після телефонної розмови зі своїм другом з зони АТО.

«Свою частину композиції «Я не втомився» Христина записала на студії «Індюк рекордс» у Рівному, де аранжування до треку створював чоловік-оркестр Олексій Казанцев, ну а я, відповідно, іншу партію пісні записував на своїй студії у Хмельницькому. Я також долучився до створення гітарних виворотів, прописав акустику та гітарні соло. Мусимо подякувати сучасним технологіям, які зробили можливим втілення у життя нашого спільного задуму!», – розповів Сєня Присяжний.

Джерело: нотатки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.