Ivan NAVI презентував романтичний кліп до Дня студента

Співак Ivan NAVI презентував до Дня Студента кліп на новий сингл #Закохуюсь.

На зйомках відеороботи Івану теж добряче довелось побігати. Режисер кліпу Володимир Шурубура, який навесні створював для Ivan NAVI “Такі молоді”, в роботі над новим відео “Закохуюсь” влаштував артисту мало не марафон вулицями осінньої Одеси.

“За тих декілька місяців, які минули після зйомок попереднього відео – Іван зробив просто квантовий стрибок у своєму рості як співак і актор. Нам вдалось реалізувати все задумане, він легко перевтілювався в абсолютно протилежні по стилю образи, тому, впевнений, глядачам буде цікаво спостерігати як за змінами сюжету, так і за героями відео”, – розповів Володимир Шурубура.

Іван з’явиться у відеокліпі одразу в двох образах: у першому зіграє типового англійського денді, а в другому – самого себе – молодого артиста, який по вуха закохується у дівчину із зали під час свого концерту:

“Осіннє море, Одеса – ідеальні місце і час, щоб закохатись! В цьому кліпі мав дуже круту нагоду побачити себе зі сторони – як міг би виглядати, якби таки став, наприклад, маркетологом, а не артистом. Але за сценарієм кохана дівчина дістається таки артисту, втікає з ним світ за очі. Це означає, що я таки зробив правильний вибір (сміється). Та якщо серйозно, цей кліп і пісня подарунок усім студентам – минулим, майбутнім і теперішнім – закохуйтесь, завжди відчувайте себе молодими і біжіть за своєю мрією! Навіть, якщо доведеться пробігти практично марафон, як от мені в кліпі – не здавайтесь))”, – поділився враженнями від знімань у новій відеороботі Ivan NAVI.

Зйомки кліпу тривали 2 дні на морському узбережжі і в старовинній частині Одеси. Знімальна група налічувала 15 людей. Оператором відеороботи став Микита Кузьменко, а стиль героїв створювала Олена Логвін. Головну героїню у кліпі зіграла акторка і модель Женя Неволіна. Саме в неї закохуються обидва герої Івана і потрапляють у любовний трикутник.

Джерело: gazeta

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.