Львівський гурт “Один в Каное” виступить у Кембріджі

Львівську акустичну групу “Один в Каное” запросили зіграти в одному з найпрестижніших університетів Британії, у Кембриджі. Концерт відбудеться 22 квітня в рамках літературно-музичного заходу Literary Vsesvit Reading.

Literary Vsesvit Reading проходить в Кембриджі з 2011 року. Організовують його найстарший український літературний журнал “Всесвіт” і “Українські студії в Кембриджському університеті” на чолі з деканом факультету україністики, доктором Рорі Фіннін.

Нагадаємо, на початку 2016 року “Один в Каное” випустили дебютний альбом та проїхали всю Україну із великим концертним туром.

Гурт “Один в каное” бере початок у 2010 році у Львові, коли ініціатор створення колективу зібрав на спільні репетиції 7-8 досі незнайомих між собою людей. Колектив грав дуже різну музику. У новому гурті співало троє солістів. Водночас жоден учасник колективу не був професійним музикантом. Члени колективу змінювалися протягом року, поки Ірина Швайдак та гітарист Устим Похмурський не вирішили відділитись. Згодом до них долучилась Олена Давиденко, і тоді сформувався сучасний склад колективу “Один в каное”

З часом гурт почав активно гастролювати та з’являтися на сцені різноманітних фестивалів.

один в каное

У 2012 році гурт переміг у російському конкурсі Metro On Stage, після чого виступив у Москві на Поклонній горі разом із гуртами-переможцями з інших країн.

Попри набуту популярність, до 2015 року усі члени гурту займалися також професійною діяльністю.Гурт не має продюсера та команди, усіма організаційними питаннями керують самі музиканти.

 

Джерело: zaxid.net

One thought on “Львівський гурт “Один в Каное” виступить у Кембріджі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.