Львівський гурт отримав престижну музичну премію в Німеччині

Львівський гурт Burdon Folk Band отримав німецьку музичну премію Eiserner Eversteiner.

Львівський гурт нагородили в жанрах “folk” та “world music”, у яких Burdon Folk Band змагався з 8 гуртами.

“Коли “Бурдон” співає, не покидає відчуття, що співає хор, а коли починає грати – неначе підключається цілий оркестр”, – відзначили організатори.

Гурт Burdon Folk Band зі Львова став володарем німецької музичної нагороди Eiserner Eversteiner в жанрі Folk та World music.

Опубліковано Burdon Folk Band 12 лютого 2016 р.

Нагородження традиційно відбувається в рамках фестивалю Folk Herbst, який проходить у німецькому місті Плауен з 1991 року та збирає найкращі фольк-гурти з різних європейських країн.

Гурт Burdon Folk Band створює мелодії на основі стародавніх карпатських пісень і балад. Унікального звучання вони досягають завдяки грі на скрипці, бузукі, лірі, дримбі, мандоліні, перкусії та ще багатьох інструментах.

“FolkHerbst” – серія музичних подій в рамках щорічного міжнародного фестивалю, який проходить в місті Плауен з 1991 року. Щорічно до участі запрошуються цікаві європейські групи, що працюють в жанрі фолк і світова музика. Серед багатьох заявок офіційне журі відбирає вісім груп, які змагаються за здобуття премії “Eisernen Eversteiner” ( “Залізний Еферштайнер”) – єдиної і найбільш вагомої музичної нагороди в жанрі folk и world music в Німеччині.
Львівський гурт Burdon Folk Band вперше за всю історію конкурсу набрав 6,8 балів з можливих 7-ми і став переможцем 24-го фестивалю “FolkHerbst”. Приз журі також отримала група “Dreamers” Circus” з Данії.

Церемонія нагородження відбулася 30 січня в Плауені.
У різні роки цю премію отримували такі всесвітньо відомі гурти як Garmarna (Швеція) або Amsterdam Klezmer Band (Нідерланди). З українських гуртів номінантами також ставали Hudaki Village Band із Закарпаття.
Група Burdon Folk Band створена в 2002 році у Львові. Репертуар побудований на традиційних українських мелодіях, ритуальних піснях, древніх баладах і танцях.

львівський гурт

Burdon Folk Band

Нагадаємо, що група Burdon Folk Band видала чотири альбоми: “Вам колядочка” (2006), “Re: Karpatia” (2007), “Тайстра Чугайстра” (2010), “Дівчина” (2013). Колектив брав участь у багатьох фестивалях в Україні, Польщі, Угорщини, Естонії, Німеччини, Швеції, Фінляндії та Канаді.

Нагадаємо, пісня українського гурту ввійшла до 20 найкращих в США за 2015 рік. Також німецький музичний журнал присвятив номер українській музиці. 

Джерело: rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.