Марія Бурмака презентувала нове відео на пісню “Танцюй”

Прем’єра кліпу: Марія Бурмака в костюмі єдинорога із Суперменом та Сантою затанцювала у новому відео “Танцюй”.

Танцювальна версія цієї композиції з’явилась в результаті співпраці Марії Бурмаки із гуртом Gypsy Lyre. Після чого виникла ідея зняти веселе відео. Реалізувати це взялись автори проекту “Живяком. Музика вулиць” Сергій Погребняк та Андрій Колодич.

Підбирати образи допомагала стиліст Світлана Власюк, а героями кліпу стали студенти і актори, професійні танцівники і веселі дилетанти. Таким чином у відео з’явились танцюючі: шалена бабуся, в’язень, монашка, пара наречених, священник, супермен, Санта Клаус та багато інших кумедних персонажів.

“Життя складається не лише з перемог та ідеальностей. І навіть якщо не знаєш як бути далі, куди іти – просто танцюй. Професійно, чи не дуже, досконало, чи смішно. Ніхто з нас не ідеальний, але реальне життя теж мало схоже на сторінки глянцевих видань і романтичні мелодрами. Деколи варто не намагатись одягнути чужу маску , а дозволити собі бути собою. Танцювати, як умієш. Адже смішним бути не страшно. Страшно бути підлим, нечесним, лицемірним… А бути смішним – це викликати посмішки, а це може і одне з головних умінь в житті”, – Марія Бурмака.

Нагадаємо, АНТИТІЛА представили новорічний трек.

Джерело: TOCHKA.NET

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.