Марія Бурмака відзняла позитивний кліп на пісню “Подарунок”

На створення даного відео її надихнув незвичний подарунок, який вона отримала від таємничого прихильника чи прихильниці.

«Одного разу кур’єр привіз мені невелику фіолетову коробочку, перев’язану жовтою стрічкою і букет жовтих тюльпанів. Це було у звичайний не святковий день і я абсолютно не знаю, хто це зробив! Але це була радість у чистому вигляді. І завжди у моменти, коли хочеться радості, я згадую це лоскотне відчуття «а що там, в цій коробочці?» і посміхаюсь. Подарувати радість насправді так просто. Коробочки можуть бути маленькі і великі, в них може бути коштовність, чи листівка, та і врешті не так важливо що там. Даруйте своїм близьким людям подарунки, даруйте посмішки. Цього так усім нам бракує. Цю історію я розказувала своїм друзям, серед яких і режисер Олег Борщевський, який і запропонував зняти цей кліп», – зазначила Марія Бурмака.

Цією відеороботою співачка хоче нагадати усім про те, що ніколи не можна забувати про дорогих вашому серцю людей. Адже подарувати радість не так важко – суть подарунку не у дороговизні, а в увазі та щирості.

Джерело: нотатки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.